Два обрата за Челси в Нотингам (видео)

Нотингам Форест посрещна Челси в срещата от тридесет и седмия кръг във Висшата лига. Днес на "Сити Граунд" гостите спечелиха с 3:2 за да изравнят по точки шестия в класирането Нюкасъл. Нотингам пък вероятно гарантира оставането си в елита на последното безопасно място, след като Лутън би се нуждаел от победа с 12 гола за да прескочи прекия съперник.

Още в 8-ата минута днес Палмър по отличен начин подаде между двама бранители за да изведе Мудрик в полето и той стреля ниско в далечния ъгъл за 1:0. Форест обаче се върна до 1:1 в 15-ата минута след подаване от статично положение на Гибс-Уайт на главата на Боли за гол с глава.

Последваха положения и за двата отбора и това включва удари в гредите, но до почивката повече голове нямаше.

Чак в 75-ата минута Форест осъществи обрат когато бившият халф на Челси Хъдсън-Одой вкара по красив начин за 2:1.

Маурисио Почетино смени десния си фланг като представи в игра Мало Густо и капитанът Рийс Джеймс, завърнали се след контузии, и Челси стана много по-опасен, организирайки доста атаки по фланга. От другата страна пък се включи Стърлинг, който в 80-ата минута навлезе по диагонала и премина защитник за да стреля фалцово за 2:2.

В 82-ата Рийс Джеймс се включи от дясно за да асистира на Джаксон за 3:2 с глава.